Akustik Kabin

Endüstriyel akustik kabin hizmeti, endüstriyel işletmelerin gürültü seviyelerini azaltmak ve işçi sağlığı ve güvenliğini korumak için özel olarak tasarlanmış kabinlerin tasarımı, üretimi, kurulumu içeren bir hizmettir.
GNSES, müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek özel olarak tasarlanmış akustik kabinler üretirler. Bu kabinlerin tasarımı, işletmenin özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre optimize edilir. Akustik kabinler, özel gürültü bariyer ses yalıtım panelleri ile iç ve dış yüzeylerinde farklı malzemeler kullanılarak yankılanmayı ve titreşimleri azaltmak için özel akustik kabinler üretiyoruz.

akustik-blower-makina-kabini

Endüstriyel akustik kabin hizmetleri, işletmelerin yasal gürültü sınır değerlerini karşılamalarına yardımcı olurken, işçi sağlığı ve güvenliği için daha iyi bir çalışma ortamı sağlar. Bu hizmetler, işletmelerin verimliliğini artırırken, çalışanların rahatsızlığını ve gürültü stresinden kaynaklı sağlık sorunlarını azaltmaya da yardımcı olur.

Endüstriyel Akustik Kabin Uygulama Projelerimiz


Endüstriyel akustik kabinler, Fabrikalardaki gürültüyü azaltmak için tasarlanmış özel gürültü bariyer ses yalitim panelleri veya akustik kabinlerdir. Bu Akustik kabinler, özellikle yüksek ses seviyelerinin olduğu fabrika veya üretim tesislerinde kullanılır.

Ses İzolasyon'da doğru tercih!

Gürültü Kontrol Çözümleri