Chiller Grubu Ses Yalıtımı

Chiller Soğutma Grubu Ses Yalıtımı Gürültü Sorunlarınız için Çözüm Sunuyoruz.
Hava soğutmalı ve su soğutmalı cihazların çevreye yaydığı gürültü oranları oldukça yüksektir. Ses seviyelerinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığının bu tür cihazlar için izin verdiği maksimum gürültü seviyelerine düşürülmesi gerekmektedir.

Gnses İzolasyon Firması Olarak Gürültü yönetmeliği uygun Chiller Ses İzolasyonu Taahhütlü Garantili hizmet sunuyoruz.
Deneyimli Kadromuz ile Chiller Gürültü Sorunlarınıza Yerinde Keşif, Doğru Teklif ve Planlama ile %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz.
Kalite, işlevsellik ve yenilikçilik açısından en yüksek standartları karşılayacak ses yalıtım panelleri, akustik kabinler tasarlıyor, üretiyor ve uyguluyoruz.

chiller ses yalıtımı izolasyonu chiller ses yalıtımı izolasyonuFirmamızın ana prensipleri arasında önceliği alan asıl husus; yapılacak ses yalıtımı, ses izolasyonu işleminin cihazlarda performans düşüklüğüne, verim kaybına ve doğal çalışmasına engel olmadan işlem yapılmasıdır.
Bu tür cihazlar konumu, gürültüden rahatsız olan bölgeye uzaklığı ve desibel seviyesi çok önemlidir. Yapılacak chiller soğutma grubu ses yalıtımı, soğutma kulesi ses yalıtımı, klima dış üniteleri ses yalıtımı işlemi bu doğrultuda projelendirilecek, dizayn edilecektir.

Nasıl Hizmet Veriyoruz ?

Akustik Proje Keşif Ekibi
GNSES, Chiller Akustik Kabinler, Chiller Gürültü Bariyeri için teklifi vermemizi sağlayan ön mühendislik keşif aşamasıyla başlar. Bizimle iletişime geçtiğinizde, özel ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak ve tam olarak anlamak için sizinle toplantı planlar ve yerinde keşif yaparız.

Mühendislik ve Tasarım Ekibi
Her Projeye Özel bir proje yönetici atanır ve tüm süreçlerde ilgili kişi o olur. Chiller Akustik Kabinlerimiz özel olarak tasarlandığından, ihtiyaçlarınızı karşılamak için mühendislik ve tasarım aşamasında sizinle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

İmalat ve Üretim Ekibi
GNSES Kalite Güvence Sistemi kapsamında Chiller Akustik Kabinleri ve Chiller Ses Yalıtım Panelleri üretmektedir. Tasarladığımız ürünleri kendi fabrikamızda ürettiğimiz için, kaliteli ve zamanında teslimatı garanti etmemizi sağlar. Üçüncü taraf tedarikçilere bağlı değiliz.

Nakliye ve Montaj Ekibi
Teslimat ve montaj seçeneği için her zaman projeye ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Rehberliğimizle kendiniz yapmayı seçebilir veya uzmanlarımız sizin için kurabilir. GNSES, Tüm seçenekleri memnuniyetle size sunacaktır.

Memnuniyet Garantimiz
Gnses, bir projeyi başarılı kılmak için gereken tüm süreçlere sahiptir.Kapsamlı uzman tavsiyesi ve tasarımından yerinde montaj ve servise kadar.Kendi üretim tesisimizde, müşterinin tam istek ve ihtiyaçlarına göre akustik ürünler üretilebilmektedir.

Sorun
Çözüm
Sorun
Çözüm
Sorun
Çözüm
Ses İzolasyon'da doğru tercih!

Gürültü Kontrol Çözümleri