Fabrika Endüstriyel Ses Yalıtım

Kalite, işlevsellik açısından en yüksek standartları karşılayacak ürünleri tasarlıyor ve üretiyor ve montaj ekibimiz ile uyguluyoruz. Fabrikanıza Özel Gürültü Kontrol Ürün Hizmet Grubumuz ile sizlere Kesin Çözümler Sunuyoruz.

Üretim alanlarında çoğu zaman yüksek basınca sahip, alt frekanslarda, hava doğuşlu ve darbe kaynaklı gürültü hem iç hemde dış alanda rahatsızlık oluşturmaktadır. Bu nedenle özellikle tesis içerisinde yer alan iş aksamını ve makinelerin çalışabilirliğini aksatmadan ses izolasyonu çözümleri sunuyoruz.

Fabrika Gürültü, çalışanların sağlığını ve üretkenliğini etkileyen önemli bir faktör olarak kabul edilmektedir. Gnses, tesisinizi çalışanlarınız için daha iyi bir yer haline getirmenize yardımcı olabilir...

Akustik Uzman Keşif Ekibi
GNSES, Akustik Kabinler, Ses Yalıtım Panelleri, Akustik Gürültü Bariyer için teklifi vermemizi sağlayan ön mühendislik keşif aşamasıyla başlar. Bizimle iletişime geçtiğinizde, özel ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak ve tam olarak anlamak için sizinle toplantı planlar ve yerinde keşif yaparız.

Mühendislik ve Tasarım Ekibi
Her Projeye Özel bir proje yönetici atanır ve tüm süreçlerde ilgili kişi o olur. Akustik Kabinlerimiz özel olarak tasarlandığından, ihtiyaçlarınızı karşılamak için mühendislik ve tasarım aşamasında sizinle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

İmalat ve Üretim Ekibi
GNSES Kalite Güvence Sistemi kapsamında Akustik Kabinler ve Ses Yalıtım Panelleri üretmektedir. Tasarladığımız ürünleri kendi fabrikamızda ürettiğimiz için, kaliteli ve zamanında teslimatı garanti etmemizi sağlar. Üçüncü taraf tedarikçilere bağlı değiliz.

Nakliye ve Montaj Ekibi
Teslimat ve montaj seçeneği için her zaman projeye ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Rehberliğimizle kendiniz yapmayı seçebilir veya uzmanlarımız sizin için kurabilir. GNSES, Tüm seçenekleri memnuniyetle size sunacaktır.

Memnuniyet Garantimiz
Akustik Kabinlerimiz performansını garanti ediyoruz. Bu nedenle, beklenen performans karşılanana kadar gerekli değişiklikleri yapıyoruz.
GNSES müşteri memnuniyetinin önemine inanır. Ekibimiz, projenizin tüm süreçlerinde size eşlik eder.

Endüstriyel Akustik Kabin Uygulama Projelerimiz


Endüstriyel akustik kabinler, Fabrikalardaki gürültüyü azaltmak için tasarlanmış özel gürültü bariyer ses yalitim panelleri veya akustik kabinlerdir. Bu Akustik kabinler, özellikle yüksek ses seviyelerinin olduğu fabrika veya üretim tesislerinde kullanılır.

Ses İzolasyon'da doğru tercih!

Gürültü Kontrol Çözümleri